top of page

היכרות עם צרכי הלקוחות מהווה נקודת מפתח להצלחת פרוייקטים.

אקסיומה בחרה למקד את מאמציה ולהתמחות במספר פתרונות ענפיים אשר בכל אחד מהם נעשה מחקר מעמיק של ה-Best Practices  ונצבר ניסיון.

 

הידע והניסיון הנצבר הענפים הנבחרים מאפשר לאקסיומה להעניק ערך מהיר ואיכותי ללקוחות המגלם בתוכו היכרות מעמיקה עם צרכי הענף הספיציפיים.

ורטיקלים ופתרונות ענפיים

רכב

פיתוח פתרון אינטגרטיבי, התומך בכל תהליכי המכירה בעולם הרכב, החל מקבלת לידים, דרך אוטומיזציה של תהליך העבודה השוטף תוך שליטה ובקרה מלאה על כל הפעילויות של כל הצדדים המעורבים בתהליך.


Xioma Automotive יצרה לוח מחוונים בהתאמה אישית המיועד לאנשי המכירות, המציג את כל תהליכי העבודה לצדדים המעורבים בו, לרבות: סטטוס לידים ו-Pipeline.

תכונות עיקריות:

 • יבואני רכב- ניהול תקשורת מלאה בין סוכני הרכב

 • רצף אירועים מוגדר מראש

 • הזמנות רכב בהתאמה אישית לדרישות הלקוח ובקונפיגורציה מלאה למערכת

 • התראות שנתיות מובנות לביצוע טסטים לרכב

 • אינטגרציה מלאה עם דוחות

מדיה והפקות

אקסיומה פתרונות מידע מציעה פתרונות ייעודיים לתעשיית המדיה וההפקות.
תעשיית המדיה וההפקות מתאפיינת בדינאמיות רבה המחייבת את הארגון להישאר עם אצבע על הדופק בהיבטים תקציביים, פרויקטאליים ותכנון אל מול ביצוע. הסביבה התחרותית והעבודה עם פרילנסרים מצריכה ניהול יעיל של משאבים.


אקסיומה, שותפת כסף של חברת SAP. מציעה לחברות מתחום המדיה וההפקות פתרונות המבוססים על תוכנת SAP Business One.


SAP Business Oneמספק לחברות מדיה והפקות קטנות ובינוניות פתרון אינטגרטיבי אחד המספק מידע בזמן אמת על צדדים תפעוליים, כספיים ושיווקיים.


הפתרון כולל תהליכי ניהול הפקות כגון שיבוץ עובדים, מעקב אחר תקציב, הנה"ח, ניהול ציוד ועוד.

מלכ"רים ועמותות

אקסיומה פתרונות מידע מציעה פתרונות ייעודיים לעמותות וארגונים ללא מטרות רווח.
בדומה לעסקים רגילים מוסדות ללא מטרות רווח ואגודות נדרשות ליעילות תפעולית, פיננסית וניהול קשרי לקוחות. בניהול מלכ"רים ישנה חשיבות רבה לניהול תקציב, מרכזי רווח וליכולת לנתח ביצועים בתוך הארגון ואף לדווח אותם לגורמים חיצוניים.


אקסיומה, שותפת כסף של חברת SAP. מציעה למלכ"רים פתרונות המבוססים על תוכנת SAP Business One.


SAP Business One מספק למלכ"רים פתרון אינטגרטיבי אחד המספק מידע בזמן אמת על צדדים תפעוליים, כספיים ושיווקיים. הפתרון כולל תהליכים פיננסיים ייעודיים, בקרה תקציבית, מרכזי רווח, ניהול קשרי לקוחות, ניהול תרומות ויכולות דיווח וניתוח מתקדמות.

ניהול פרוייקטים

עסקים קטנים ובינוניים משתמשים לרוב ביישומי תוכנה מרובים לנתוני לקוחות, חשבונות, תכנון פרויקטים ועוד.  החסרון הגדול בשיטת עבודה זו, הוא שיש להקליד ולהזין את אותם הנתונים פעמים רבות- דבר הגוזל זמן ומועד לטעויות רבות ולבלול.

 

לעיתים, כאשר מספר העובדים בחברה גדול, כבר לא ניתן לדעת למי יש גישה לאיזה מידע.  פתרון ניהול הפרויקטים מבית אקסיומה, משולב במערכת ה-- ERP  פירוש הדבר הוא, שיש צורך במערכת אחת בלבד לכל הנתונים. 

אם החברה שלך משתמשת כיום במספר כלים שונים לניהול פרוייקטים, תוכנת ניהול הפרוייקטים מבית אקסיומה יכולה להיות פתרון אידיאלי בעבורך: רשימות כפולות יוכלו להיות שייכות לעבר וכלל העובדים יוכלו להנות מרמה זהה של מידע זמין.

הייטק וארגונים בין לאומיים

אקסיומה פתרונות מידע מציעה פתרונות ייעודיים לתעשיית ההייטק.
לתעשיית ההייטק מאפיינים ייחודיים . הסביבה העסקית בתעשייה הינה גלובאלית, מורכבת ותחרותית. תנודתיות בביקושים, קיצור מחזור חיי מוצר, תחרות בינלאומית ורגולציה שהופכת קפדנית יותר – כל אלה מגבירים את הצורך ביעילות, בידול ועמידה בסטנדרטים בינלאומיים.


אקסיומה, שותפת זהב של חברת SAP. מציעה לחברות הייטק פתרונות המבוססים על תוכנת SAP Business One.
SAP Business One הוא פתרון אידיאלי לחברות הייטק קטנות ובינוניות המעוניינות להגביר את השליטה העסקית, לנהל תקציב, לזכות בשקיפות עסקית, למכן תהליכים, לענות לדרישות רגולטוריות, להגביר חדשנות ולקצר את ה time to market.

הפתרון מאפשר פריסה גלובאלית ותומך בלוקליזציה פיננסית של עשרות מדינות בעולם, בצורה כזו המערכת תומכת בצורה מלאה בגמישות ויכולת צמיחה מואצת שח הארגון

Modern City
Doctor Using Digital Tablet

ציוד רפואי ופארמה

ארגונים העוסקים בייצור או שיווק שלציוד רפואי ותרופות זקוקים למערכת מידע אשר תאפשר להם תמיכה מלאה בכל תהליכי הליבה במיימום מאמץ

 • ניהול כל תהליכי הרכש והיבוא

 • ניהול מערך אחסון מתקדם עם יכולות עקיבות, ניהול אצוות, יחידות מידה וכיו"ב

 • ניהול עקיבות מלאה אחר האירועים במערכת

 • מערך מכירות מלא ל B2B או B2C

 • מערכת פיננסית מלאה עם יכולת עבודה בעשרות לוקליזציות בעולם

 • התממשקות מלאה לאתר מסחר אלקטרוני ויצירת זמינות 24/7 אל מול לקוחות החברה

 • עבודה בענן או באתר הארגון

bottom of page